• Detail firmy

Zdeněk Koreček

Základní popis

telekomunikační a zemnící materiál,rekreační zařízení GEOFOND,půjčovna stavební mechanizace, výstavba a servis telekomunikací,pronájem nemovitosti,pořez dřeva,prodej řeziva,autodoprava,autopůjčovna,finanční služby ,

Adresa

Železnohorská 450
583 01 Chotěboř

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45585890

Výrobky, činnosti

Reality Stavební mechanizace

Kontaktní údaje

Telefon: 569 621 612
WWW: www.korecek.cz/www/kontakty.php

Kontaktní osoba

p. Boháč - Prokurista

Mobil: 602 767 245

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Plastpol, s.r.o.

Naše firma byla založena roku 2005. Zabýváme se zakázkovým zpracováním zejména nekovových materiálů o max. rozměru 1,5 x 0,6 x 4m. Dělíme, obrábíme ve 3 a 5-ti osách polotovary z plastů, plexiskla, masivního dřeva, dřevovláknitých desek, překližek, umělých dřev, slitin hliníku, atd. Nabízíme flexibilitu, krátké dodací lhůty a individuální přístup pro maximální vyhovění požadavkům zákazníků.

Clematis & Partners s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme truhlářské řezivo sušené, dubové řezivo nesušené, topolové řezivo nesušené, dřevěné železniční pražce, paletové řezivo a dřevěné obaly a palety.

K - Technology

Zabýváme se prodejem příslušenství na stavební stroje (rotační a naklápěcí hlavice na rypadla, vibrační desky, válce, frézy, recyklační lžíce). Dále se zabýváme prodejem zařízení na výrobu betonu (planetové míchačky, dávkování barev a přísad, měření vlhkosti, přeprava směsí po PREFA provozech a mnoho dalších).