• Detail firmy

Zdeněk Kopš

Základní popis

Firma Xerno.cz poskytuje širokou škálu služeb z oboru tvorby webových stránek. Hlavními aktivitami jsou webdesign, SEO, SEM, copywriting a také tvorba aplikací na míru. Vytváříme webové stránky všeho druhu: e-shopy, firemní i osobní weby, fóra aj.

Adresa

Krále Jiřího 1303/14
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76631605
DIČ:  CZ9202291945

Výrobky, činnosti

Webdesign

Kontaktní údaje

E-mail: info@xerno.cz
WWW: www.xerno.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Kopš

Mobil: +420 602 185 355
E-mail: info@xerno.cz

Pobočky

Miroslav Kopš
Sibiřská 853/3
360 05 Rybáře

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

Jindřich Žemlička

Poskytujeme služby v oblasti marketingu. Navrhujeme a tvoříme internetové prezentace, dále pak reklamní kampaně včetně zajištění jejich správy, zabýváme se SEO optimalizací pro vyhledávače, PPC reklamními kampaněmi apod. Technická podpora je samozřejmostí. Máme rovněž bohaté zkušenosti s produktovou fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.