• Detail firmy

Zdeněk Kincl

Základní popis

Frézování na MAS - FN2, soustružení na soustruhu ENDESFELDER točná delka 1m a prům. 350mm po vyjmutí časti lože až do prům. 600mm a délky 200mm.

Adresa

Velešovice 216
683 01 Velešovice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18166857

Výrobky, činnosti

Frézování

Kontaktní údaje

E-mail: zdeki@atlas.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Kincl - Majitel

Mobil: +420 604 710 692
E-mail: zdeki@atlas.cz
Další firmy v oboru

EUROKOV,s.r.o.

Specializujeme se na strojní obrábění a výrobu přesných součástí. Vyrábíme soustružené díly s frézovanými plochami, ploškami na klíč, vnějšími i vnitřními mnohohrany, broušenými průměry, vrtáním, závitováním, přímým ozubením, soustruženým nebo tvářeným vnějším závitem.

Tryskání - pískování Vladimír Veselý

Provádíme povrchové úpravy kovů tryskáním. Zajišťujeme tryskání na firmě i mobilní tryskání přímo u zákazníka. Tryskání (pískování) se využívá především ve strojírenství, stavebnictví, automobilovém průmyslu a jiných oblastech. Disponujeme nejmodernější technologií, včetně mobilních jednotek, díky kterým můžeme provádět tryskání kdekoliv v terénu či ve Vaší firmě bez připojení elektrické energie.

Oldřich Kirš - Kovoobrábění - Zámečnická výroba

Hlavním zaměřením společnosti je zámečnická výroba a kovovýroba, v rámci které provádíme soustružení kovů na CNC automatech a vačkových automatech. Dále disponujeme hydraulickými nůžkami, bodovacími automaty, lisy, svářečkami CO2, ohýbačkou a rovnačkou drátů. Našim zákazníkům nabízíme rovněž možnost povrchových úprav v kooperaci. Fotogalerii zakázek naleznete na našich webových stránkách.