• Detail firmy

Zdeněk Kadlec

Základní popis

Výroba, kovovýroba, zámečnictví, montáž, demontáž: okrasné ploty, brány, mříže, ocelové konstrukce, schodiště (rovné, točité), vrata, zábradlí, plošin

Adresa

Chmelničky 358/24
750 02 Bochoř

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75326965

Výrobky, činnosti

Vrata

Kontaktní údaje

E-mail: rokovo@rokovo.eu

Kontaktní osoba

Zdeněk Kadlec - Majitel

Mobil: +420 776 806 246
Další firmy v oboru

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.

C + W výroba trubek s.r.o.

Nabízíme zakázkovou výrobou bezešvých trubek atypických rozměrů z neželezných kovů. K výrobě využíváme především mosaz a měď. Vyrábíme měděné trubky, mosazné trubky, měděné i mosazné profily čtvercové, oválné, obdélníkové dle dodané dokumentace.