• Detail firmy

Zdeněk Janoušek

Základní popis

Čištění kanalizace strojem i tlakovou vodou, čištění odpadů, čištění ležaté domovní, venkovní kanalizace a dešťových svodů.

Adresa

Resslova 1295/30
289 22 Lysá nad Labem

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44839821
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Čištění kanalizace strojem i tlakovou vodou,čištění odpadů v domácnostech a domech,čištění ležaté domovní,venkovní kanalizace a dešťových svodů.Prohlídka potrubí kamerou,revize kanalizace. Non-stop havarijní servis pro celý Středočeský kraj i Prahu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 815 011
E-mail: cisteni.kanalizace@seznam.cz
WWW: www.kanalnik.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Janoušek - Majitel

Mobil: +420 606 815 011

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

GASKO s. r. o.

Specializujeme se na výstavbu plynovodů, vodovodů a kanalizací pomocí vlastních kapacit. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis na provedené práce.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.