• Detail firmy

Zdeněk Jahoda

Základní popis

Hodinový manžel. Sestavení zakoupeného nábytku. Zavěšení poliček. Drobné práce a opravy v domácnosti.

Adresa

Pod Doubravkou 2899/35
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74901451
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hodinový manžel

Sestavení zakoupeného nábytku. Drobné práce a opravy v domácnosti. Montáž žaluzií, textilních rolet, sítí proti hmyzu. Zasklení lodžií.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 387 220
E-mail: jahoda.zdenek@gmail.com
WWW: zdenek.ujahodu.cz/

Kontaktní osoba

Zdeněk Jahoda - Majitel

Mobil: +420 721 387 220
E-mail: jahoda.zdenek@gmail.com
Další firmy v oboru

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!