• Detail firmy

Zdeněk Hrbáček

Základní popis

Prodáváme kancelářskou techniku značky Konica Minolta a zajišťujeme její opravy a servis. Prodáváme doplňkový sortiment jako papíry, tonery, cartridge. Pronajímáme kopírovací stroje. Zabýváme se tvorbou webových stránek a SEO optimalizací.

Adresa

100
763 11 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41582004
DIČ:  CZ7107154153
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej a servis kancelářské techniky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 902 667
Mobil: +420 737 713 990
Fax: +420 577 902 667
E-mail: zhservis@zhservis.cz
WWW: www.zhservis.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Hrbáček - Majitel

Další firmy v oboru

KOMERČNÍ DOMY ROŽNOV, spol. s r.o.

Pronajímáme kancelářské prostory a nabízíme správu bytového fondu, zprostředkování oprav a údržby nemovitostí v Rožnově pod Radhoštěm. Více informací o našich službách naleznete na našich internetových stránkách.

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.