• Detail firmy

Zdeněk Hrabáček

Základní popis

Firma Zdeněk Hrabáček - Czech Technologies se specializuje hlavně na výrobu přesných mechanických dílů a skupin pro elektrotechnický průmysl.

Adresa

Havlíčkova 161
549 01 Nové Město nad Metují

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68240554
DIČ:  CZ7104023663
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba jednoúčelových strojů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 473 813
Mobil: +420 731 558 291
E-mail: zdenek.hrabacek@hrabacek.cz
WWW: www.hrabacek.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Hrabáček - Majitel

Mobil: +420 603 864 710
Další firmy v oboru

STROJNÍ A STAVEBNÍ ZÁMEČNICTVÍ

Nabízíme zámečnické služby. Zabýváme se strojním i stavebním zámečnictvím a kovoobráběním. Provádíme soustružení, frézování, svařování. Dále realizujeme výrobu z polykarbonátu - balkony, zastávky apod.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

WORKS L & W GROUP s.r.o.

Hlavní činností společnosti je především výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí, montáž a demontáž technologických zařízení, průmyslového potrubí, nádrží a další technicko-inženýrské služby. Zajišťujeme rovněž servisní opravy při odstávkách. Provádíme svářečské a zámečnické práce. Pro více informací navštivte webové stránky naší společnosti, kde naleznete i reference a fotogalerii.