• Detail firmy

Zdeněk Horčička - PROCLEAN

Základní popis

denní úklidy po rekonstrukcích,stavebních úpravách a malířích,Čištění koberců a čalounění,Prodej, montáž a čištění horizontálních žaluzií

Adresa

Lessnerova 268
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43640940
  • Služby

Výrobky, činnosti

úklid

denní úklidy po rekonstrukcích,stavebních úpravách a malířích,Čištění koberců a čalounění,Prodej, montáž a čištění horizontálních žaluzií

Kontaktní údaje

Telefon: 222 362 785
Mobil: 603 446 717
E-mail: info@proclean.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Horčička - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

Květoslava Podhajská

Nabízíme vyklízení a úklid bytových i nebytových prostor, likvidaci pozůstalostí, vyklízení půd, komor, sklepů, skladů, chat, chalup. Zajišťujeme stěhování rodinných domů, bytů nebo komerčních objektů. Zabýváme se vedením účetnictví.