• Detail firmy

Zdeněk Honzík - VVK s.r.o.

Základní popis

Naše společnost se orientuje převážně na dodávku, montáž a servis klimatizační techniky. Další oblastí naší činnosti je vzduchotechnika.

Adresa

1. máje 82
281 63 Kozojedy

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27117901
DIČ:  CZ27117901

Výrobky, činnosti

Klimatizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 870 309
Telefon: +420 274 877 869
WWW: www.vvk.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Honzík - Jednatel

Mobil: +420 602 313 841
E-mail: zhonzik@vvk.cz
Další firmy v oboru

BOHUMÍR ZELENKA

Nabízíme prodej a montáž vzduchotechniky a klimatizací pro bytové i nebytové prostory. Provádíme montáž chladicích zařízení, potrubních rozvodů, klimatizačních jednotek, otopných těles, tepelné a hlukové izolace a mnoho dalšího. Dodáváme bazénové jednotky, vzduchotechniku na míru, vzduchotechnické elementy. Realizujeme revize klimatizačních zařízení.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.