• Detail firmy

Zdeněk Hohenberger

Základní popis

NONSTOP pneuservis opravy, výměny, prodej, vyvažování pneumatik osobní, dodávková, OFF ROAD, SUV vozy. Motocykly závaží Power Weight 380.

Adresa

Khodlova 1707/3
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15106268
DIČ:  CZ6707091072
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pneuservis

NONSTOP PNEUSERVIS Osobní, dodávkové, Suv,Off road,Motocykly,Prodej, opravy,výměny,vyvažování,pneumatik i diskú plechových i alu litých.Vyvažování statické i dynamické na kvalitních strojích fy Hofmann.U nás používáme patentované závaží Power Weight.

Kontaktní údaje

E-mail: pneu.hohenberger@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Hohenberger - Majitel

Mobil: +420 603 980 017
E-mail: pneu.hohenberger@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Autoservis - Ešpandr Praha 10

Autoservis, mechanické práce na osobních vozech, příprava a vyřízení STK+emise, diagnostika, pneuservis, klempířské práce, autosklo, alarmy, Defend-lock, opravy havarovaných vozidel na pojišťovnu, náhradní vozy, přestavby vozidel na bio Ethanol E85 - jezdíte levněji od 25,5 Kč za 1 litr.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

Petr Lekič

Zajišťujeme služby autoservisu a pneuservisu v Praze 10 - Vršovicích. Provádíme opravy vozidel všech značek, výměny výfuků, brzd, olejů a filtrů, kontroly tlumičů, diagnostiku elektronických systémů (BOSCH, TEXA), opravy pneu a duší, přezouvání. Prodáváme náhradní autodíly, dále pak pneu všech značek, hliníkové i plechové disky. Pneumatiky a disky Vám v případě zájmu rovněž uskladníme.