• Detail firmy

Zdeněk Hnědkovský

Základní popis

Nabídka zakázkové truhlářské výroby nábytku, kuchyní, dveří a oken. Realizace dřevo staveb.

Adresa

Pánkova 4/16
103 00 Praha 10 - Nedvězí

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10158006

Výrobky, činnosti

Nabídka zakázkové truhlářské výroby nábytku,

Nabídka zakázkové truhlářské výroby nábytku, kuchyní, dveří a oken. Realizace dřevo staveb.

Kontaktní údaje

Mobil: 604 723 345
E-mail: truhlarstvi.hnedkovsky@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvi-hnedkovsky.com

Kontaktní osoba

Zdeněk Hnědkovský - Majitel

Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.