• Detail firmy

Zdeněk Hejkal

Základní popis

Provádíme jednorázové úklidy bytů a úklidy po stavbě či rekonstrukci. Nabízíme mytí oken a rámů, mytí a desinfekce sociálního zařízení. Další služby.

Adresa

Semice 298
289 17 Semice

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86955543
Rok založení:  2008

Výrobky, činnosti

Provádíme jednorázové úklidy bytů a úklidy po stavbě či rekonstrukci. Nabízíme mytí oken a rámů, mytí a desinfekce sociálního zařízení, čištění balkónů, vysávání koberců, mytí podlah a další služby. Zajišťujeme čištění matrací, čalouněného nábytku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 236 334
E-mail: zdenekhejkal@centrum.cz
WWW: www.cisteni-kobercu-hejkal.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Hejkal - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.