• Detail firmy

Zdeněk Hefka

Základní popis

Zajištění reklamy v ČR a POLSKU. Tisk, elektronická media, venkovní reklama. Vaše letáky dodám do polských IT (Informacje turisticzne), obdoba českých Informačních center. Konzultace, poradenství, administrace v grantové a dotační oblasti.

Adresa

Obránců Míru 252
541 01 Bojiště

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42182395
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tisk

Kontaktní údaje

E-mail: grantyceskopolsko@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Hefka - Majitel

Telefon: +420 608 454 540
E-mail: grantyceskopolsko@seznam.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.