• Detail firmy

Zdeněk HAVLAS

Základní popis

Pořádáme celoročně vyhlídkové plavby mezi Poděbrady a soutokem Labe s Cidlinou a Nymburkem. Plavby pro veřejnost, školní výlety, soukromé i firemní akce a svatby včetně obřadu na palubě lidi. V průběhu plaveb je v provozu lodní restaurace.

Adresa

Tichá 48
290 01 Poděbrady

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71659153
DIČ:  CZ7903250993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Firemní akce

Kontaktní údaje

E-mail: info@kraljiri.cz
WWW: www.kraljiri.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk HAVLAS - Majitel

Mobil: +420 603 886 582

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

Hana Rybová

Naše jazyková agentura se zaměřuje na výuku francouzského jazyka všech úrovní. Organizujeme kurzy obecné francouzštiny pro veřejnost a firmy. Zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby.