• Detail firmy

Zdeněk Havel

Adresa

K Silu 1143
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72099976

Výrobky, činnosti

Výroba elektromotorů, generátorů a transformátorů

Kontaktní údaje

Telefon: 565 325 420
E-mail: z.havel@swietelsky.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Havel - Ředitel

Telefon: 724 101 371
E-mail: z.havel@swietelsky.cz
Další firmy v oboru

VDA - Výrobní družstvo autoprůmyslu

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem autobaterií pro všechny typy automobilů (osobní, nákladní, užitkové), motocykly, traktory, zemědělské a stavební stroje, motorové saně, sportovní lodě apod. Dále nabízíme trakční baterie, baterie do obytných vozidel, do dětských autíček, záložní zdroje a nabíjecí zdroje. Zajišťujeme rovněž montáž a servis autobaterií a odběr použitých baterií.

Energy Partner s.r.o.

Společnost realizuje prodej, montáž a servis tepelných čerpadel IVT. Pronájem elektrocentrál a jejich instalace zálohy UPS. Rekonstrukce elektrorozvoden a měření elektrické energie. Servis, revize a provoz fotovoltaických elektráren.

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.