• Detail firmy

Zdeněk Guttmann

Základní popis

nabizim montaze ekologickych cisticek,svody odpadu,svod destove vody do drenazi. veskere prace spojenez montazemi zaridime. hloubeni, bourani , betonovani a nakonec vse vratit do puvodniho stavu.

Adresa

Nové Sedlo - Sedčice 29
438 01 Sedčice

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76152197

Výrobky, činnosti

Montáže ekologických čističek,svody odpadu a dešťo

Nabízím montaže ekologických čističek, svody odpadu, svod dešťové vody do drenáží. Veškeré práce spojené z montážemi zařídime. Hloubení, bouraní...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 942 528
E-mail: guttmann.zdenek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Guttmann - Jednatel

Mobil: +420 728 942 528
E-mail: guttmann.zdenek@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.