• Detail firmy

Zdeněk Golas

Základní popis

Provádíme instalatérské, topenářské, plynařské práce. Provádíme rozvody v mědi, oceli, plastu. Kompletní dodávka materiálu. Montáž a výměnu vodoměrů.

Adresa

Husova 286
551 01 Jaroměř

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67472826
  • Služby

Výrobky, činnosti

instalatérské, topenářské, plynařské práce

Provádíme rozvody v mědi, oceli, plastu. Kompletní dodávka materiálu. Montáž a výměnu vodoměrů.

Kontaktní údaje

Mobil: 603 311 029
E-mail: gokr@hradecko.com
WWW: www.instalaterstvi.hra...

Kontaktní osoba

Zdeněk Golas - Majitel

Další firmy v oboru

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

TILLMAN spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plotů, pletiva a vodoinstalačního materiálu. Prodáváme rovněž potřeby pro dům a zahradu, jako např. nářadí, hadice, zavlažovací program HT potrubí a mnoho dalšího.

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.