• Detail firmy

Zdeněk Fűrst

Základní popis

Společnost nabízí kamenné zdi, terasy, ploty, zámkové i jiné dlažby, obklady, terasy a bazény. Kamenické a zednické práce.

Adresa

Řenče 54
334 01 Přeštice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73393541
Rok založení:  2003
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - kamenické a zednické práce

- kamenné zdi, opěrné zdi, dlažby a obklady, terasy, zámkové a kamenné dlažby, rekonstrukce RD, jader a chat, hrubé stavby, ploty a teréní úpravy.

Kontaktní údaje

E-mail: zdenek20100@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Furst - Majitel

Mobil: +420 777 833 914
Další firmy v oboru

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.