• Detail firmy

Zdeněk Fikr

Základní popis

Hlavní činností firmy je výroba a montáž veškerých zámečnických prací (vrata, brány, brány s pojezdem, ploty, mříže, nerezová zábradlí, schody vnitřní i venkovní, drátěné programy, montážní práce, reklamy, nerezové konstrukce) a stavební činnost.

Adresa

Dolní Přím 74
503 16 Dolní Přím

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42209871

Výrobky, činnosti

Zámečnické práce

Kontaktní osoba

Zdeněk Fikr - Majitel

Mobil: +420 608 640 177
E-mail: fikrz@seznam.cz
WWW: www.kovofikr.cz
Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

WORKS L & W GROUP s.r.o.

Hlavní činností společnosti je především výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí, montáž a demontáž technologických zařízení, průmyslového potrubí, nádrží a další technicko-inženýrské služby. Zajišťujeme rovněž servisní opravy při odstávkách. Provádíme svářečské a zámečnické práce. Pro více informací navštivte webové stránky naší společnosti, kde naleznete i reference a fotogalerii.