• Detail firmy

Zdeněk Endl

Základní popis

KUSOVÁ A SÉRIOVÁ VÝROBA NA OBRÁBĚCÍCH STROJÍCH - Výroba částí a součástí strojů, zakázková strojírenská výroba z klasického materiálů, soustružení (SV 18) CNC, frézování (V 32, FV 50), vrtání (VR 4).

Adresa

Zámecká 6
664 41 Troubsko

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47872438
DIČ:  CZ7008283909

Výrobky, činnosti

KUSOVÁ A SÉRIOVÁ VÝROBA NA OBRÁBĚCÍCH STROJÍCH

Výroba částí a součástí strojů, zakázková strojírenská výroba z klasického materiálů, soustružení (SV 18) CNC, frézování (V 32, FV 50), vrtání (VR 4)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 227 519
E-mail: kovoendl@volny.cz
WWW: www.endlkovo.cz

Kontaktní osoba

Jan Endl - Majitel

Mobil: +420 603 277 517
Další firmy v oboru

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.

GAVEB, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oboru zámečnictví a kovoobrábění, většinou však pracujeme na zakázku. Od počátku založení společnosti jsme hodně postoupili a na žádosti zákazníků jsme služby rozšířili. Vyrobíme pro Vás schodiště, zábradlí, klece, bezpečnostní hrazení, billboardy a mnoho dalších výrobků. Pro delší trvanlivost výrobků provádíme také povrchové úpravy.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.