• Detail firmy

Zdeněk Dimmer

Základní popis

Provádění elektroinstalací, revizí elektrických zařízení, hromosvodů. Tvorba projektové dokumentace. Prodej elektromateriálů a elektrospotřebičů.

Adresa

Dašická 1763
530 03 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11133422

Výrobky, činnosti

Provádění elektroinstalací

Provádění elektroinstalací, revizí elektrických zařízení, hromosvodů. Tvorba projektové dokumentace. Prodej elektromateriálů a elektrospotřebičů.

Kontaktní osoba

Zdeněk Dimmer - Jednatel

Mobil: +420 602 824 819
E-mail: dyhrom@seznam.cz
WWW: www.dyhrom.sweb.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

Jaroslav Červený

Provádím veškeré elektrotechnické, elektroinstalační a opravářské práce jako jsou např. výměny jističů a pojistek. Zajišťuji opravy elektrických zařízení, montáž autorádií a revize elektroinstalací.

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.