• Detail firmy

Zdeněk Chybík

Základní popis

Pokrývačství - tesařství.

Adresa

Modrá 60
687 06 Modrá

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62808109

Výrobky, činnosti

Pokrývačské a tesařské práce

Realizace nových střech,opravy starších střech,omazávání hřebenáčů,opravy komínů,atik a štítů.Veškeré tesařské práce,šalování schodů,věnců,montáž podbití.Výroba a montáž pergol,altánů.Montáž střešních oken Velux a Roto.

Kontaktní údaje

E-mail: Chyba30@seznam.cz
WWW: zdenek-chybik.webnode.cz/http://

Kontaktní osoba

Zdeněk Chybík - Majitel

Mobil: +420 731 975 423
E-mail: Chyba30@seznam.cz
Další firmy v oboru

STOLAŘSTVÍ ROŽNOV

Specializací firmy je výroba bytového, koupelnového i kancelářského nábytku, kuchyňských linek. Doplňkově prodáváme vestavěné i volně stojící elektrospotřebiče. Samozřejmostí je doprava a montáž našeho nábytku.

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

Petr MIČKAL

Pokrývačstvím a klempířstvím se zabýváme již od r. 1996. Pokládáme střechy všemi u nás dostupnými střešními krytinami, dále se zabýváme rekonstrukcemi a opravami střech. Díky dlouholeté spolupráci s dodavatelskými firmami nabízíme pro naše zákazníky i možnost dodání střešních materiálů ze zahraničí. Ke všem střešním a klempířským výrobkům máme certifikáty na montáž. Působíme na Zlínsku a Valašsku.