• Detail firmy

Zdeněk Chalupa

Základní popis

Nabízí elektromontáže nových a opravy i revize domovních či bytových elektroinstalací, opravy domácích elektrospotřebičů, zásuvek, vypínačů, světel.

Adresa

Komínská 200/14
635 00 Brno - Bystrc

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69729697
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- montáž elektroinstalací v domech i bytech a opravy elektrospotřebičů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 908 125
E-mail: chalupa.zd@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Chalupa - Majitel

Další firmy v oboru

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

Roman Filip - RFI servis

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky, montáž a servis vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení. Zajišťujeme rovněž revize plynových zařízení. Kompletní informace o službách, které poskytujeme, naleznete na našich webových stránkách.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.