• Detail firmy

Zdeněk ČERNÝ

Základní popis

PRODEJ -náhradní díly na veškeré vozy všech značek -náhradní díly na motocykly SIMSON, PIONÝR, BABETTA

Adresa

Jungmannova 156/2b
268 01 Hořovice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67290922

Výrobky, činnosti

Náhradní díly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 512 041
E-mail: cerny-zdenek@quick.cz
WWW: www.automotohorovice.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk ČERNÝ - Majitel

Mobil: +420 602 440 002

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SUVIK s.r.o.

Zabýváme se vším, co se týká servisu automobilů. Provádíme opravy, běžnou údržbu, lakování, pneuservis, diagnostiku, servis a opravy automatických převodovek. Na opravu automatické převodovky poskytujeme roční záruku. Je-li cena opravy auta vyšší než 3000,- Kč (bez náhradních dílů), nabízíme umytí auta zdarma.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.