• Detail firmy

Zdeněk Černý

Základní popis

Provádím zemní výkopové práce rypadlo s nakladačem CASE 590SR. Podkop, lopaty 30,40,60,90cm Skrývka ornice, výkop základových pasů, výkopy plyno, elekto, kanalizačních přípojek, odtěžování zeminy, nakládka materiálu, úprava terénu svahovací lopatou.

Adresa

U elektrárny 170
344 01 Domažlice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41628110
DIČ:  CZ6401180247

Výrobky, činnosti

Zemní práce

Kontaktní údaje

E-mail: zemniprace-cernyzdenek@email.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Černý - Majitel

Mobil: +420 606 836 137
E-mail: zemniprace-cernyzdenek@email.cz
Další firmy v oboru

ELEKTROPAUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na elektroinstalace, a to jak bytové, tak i průmyslové. Realizujeme přípojky VN, NN, instalace hromosvodů, nabízíme revize. Provádíme zemní a výškové práce, zajistíme rovněž pronájem plošiny.

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.

CINK - Věra Costenarová

Dodáváme čistírny odpadních vod, betonové jímky, plastové jímky, plastové nádrže, betonové nádrže, plastové sudy, lapače tuku, odlučovače ropných látek, vodoměrné šachty apod.