• Detail firmy

Zdeněk Čechman

Základní popis

Provádíme autodiagnostiku a geometrii vozů. Provozujeme autoservis pro osobní a dodávkové automobily Škoda, Volkswagen, Seat a Audi.

Adresa

Velký Ořechov 212
763 07 Velký Ořechov

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14654237
DIČ:  CZ6606150881

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 996 006
Mobil: +420 603 183 178
E-mail: auto.cechman@worldonline.cz
WWW: www.check-engine.net

Kontaktní osoba

Zdeněk Čechman - Majitel

Další firmy v oboru

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.

Autolakovna Kroměříž

Komplexní karosářské a autolakýrnické práce pro Kroměříž a okolí. Autolakovna Kroměříž provádí lakování a opravy osobních automobilů, veteránů, dodávkových vozů, nákladních vozů, stavebních strojů, motocyklů apod.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.