• Detail firmy

Zdeněk Březina - Salix

Základní popis

Velkoobchod,Prodej semen keřů a lesních a okrasných dřevin.

Adresa

Chromeč 40
789 01 Chromeč

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46086056

Výrobky, činnosti

Prodej semen keřů a lesních a okrasných dřevin.

Kontaktní údaje

E-mail: salixchromec@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Březina - Majitel

Mobil: +420 602 722 912
E-mail: salixchromec@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Dekorace ze sušených rostlin - Helena Knězová

Věnuji se pěstování a produkci sušených rostlin, z kterých zhotovuji dekorační vazby a výzdoby interiérů. Nezpracovaný materiál prodávám ve velkoskladech. Dekorace z mé produkce naleznete ve vybraných obchodech, na výstavách a řemeslných trzích, pod označením "Šumava originální produkt". V době dušiček a adventu nabízím originální chvojové vazby. Kompletní nabídku naleznete na www stránkách firmy.

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.