• Detail firmy

Zdeněk Blumenstein

Základní popis

Provádíme karosářské práce a poskytujeme služby autolakovny. Provádíme míchání barev. Lakování veškerých osobních automobilů, včetně historických vozů. Lakujeme také dodávky a menší nákladní vozy. Opravy a leštění zašlých laků.

Adresa

Helštýn 1035
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42029139
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby autolakovny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 829 200
E-mail: blumblum@quick.cz
WWW: www.autolakovna-frenstat.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Blumenstein - Majitel

Další firmy v oboru

TOYOPNEU s.r.o.

Zajišťujeme služby pneuservisu, montáže tažných zařízení, akustických tlumení, parkovacího asistenta a další služby. Provozujeme zavedený e-shop s pneumatikami, litými koly, doplňky pro nákladní i osobní vozidla a bazarovým zbožím.

PNEUSERVIS T&T s.r.o.

Specializací společnosti je kompletní pneuservis osobních, dodávkových, off road automobilů a motocyklů. Provozujeme také prodej pneu, disků a další. Huštění pneu, montáž/demontáž, výměna olejů, vyvažování disků kol, uskladnění pneumatik.

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.