• Detail firmy

Zdeněk Uhlíř

Základní popis

Nabízíme dodávky, montáže a revize rozvodů vody, topení i plynu. Poskytujeme montáže solárních systémů včetně tepelných čerpadel.

Adresa

Zeyerova 646/1
792 01 Bruntál

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73086045

Výrobky, činnosti

Nabízíme dodávky, montáže a revize rozvodů vody

Nabízíme dodávky, montáže a revize rozvodů vody, topení i plynu. Poskytujeme montáže solárních systémů včetně tepelných čerpadel.

Kontaktní osoba

Zdeněk Uhlíř - Majitel

Telefon: +420 595 173 895
Mobil: +420 608 812 014
E-mail: zdenek.uhlir@atlas.cz
WWW: www.intop.kvalitne.cz
Další firmy v oboru

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.

DIRAN COMPANY s.r.o.

Dodáváme zařízení a chemii pro úpravu a předúpravu vod - pitné, technologické i odpadní vody. Nabízíme filtry, dávkovací čerpadla, kontroléry apod. Naše společnost rovněž navrhuje a realizuje úpravny vod s výjimkou ČOV. Součástí poskytovaných služeb je i odborný poradenský servis v oblasti úpravy a předúpravy vod.