• Detail firmy

Zbyněk Votoček

Základní popis

Výroba ručně dekorovaných skleněných váz, lamp, secesního skla a cínu.

Adresa

Krásná 48
468 21 Pěnčín

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66649714
DIČ:  CZ6509092106

Výrobky, činnosti

Výroba dekorovaných skleněných váz

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 397 326
WWW: www.zbynekvotocek.com

Kontaktní osoba

Zbyněk Votoček - Majitel

E-mail: z.votocek@volny.cz
Další firmy v oboru

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.

B + B RYTÉ SKLO

Naše společnost se specializuje na dekorování skla na zakázku. Dekorace provádíme v jakýchkoliv tvarech, i dle vlastních návrhů. Soustředíme se především na tyto dekorační techniky: rytí, listrování, zlacení, pískování skla, vysoký smalt apod. Zabýváme se rovněž výrobou skleněných pilníků. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o poskytovaných službách.

Jaroslav Effmert - Skelná huť

Zabýváme se zakázkovou výrobou foukaného skla. Naše skelná huť je zajímavá tím, že kromě výroby běžného sortimentu skla, nabízíme předvádění výroby skla pro veřejnost. Od září do listopadu a od února do června zapalujeme pec na sklo pro zájemce, kteří se chtějí se sklářským řemeslem seznámit blíže. Termín návštěvy si můžete zarezervovat na webových stránkách firmy. Těšíme se na Vás!