• Detail firmy

Zbyněk Veselý

Základní popis

Provádíme strojní čištění koberců, čalouněných souprav a celkové čištění interiérů aut. Jsme rodinná firma, která dbá na seriozní jednání a kvalitně provedenou práci. Naše působiště je v okolí Českých Budějovic

Adresa

Luční 1045
374 01 Trhové Sviny

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63883147

Výrobky, činnosti

strojní čištění koberců, čalouněných souprav

Kontaktní údaje

E-mail: vesely@sabrishop.cz
WWW: www.vesely-cisteni.ic.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Veselý - Generální ředitel

Telefon: 724 769 897
E-mail: vesely@sabrishop.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Veronika Klečková

Provádíme zemní, výkopové, bourací a úklidové práce. Zajišťujeme terénní úpravy, odvodňování stavenišť a technické rekultivace.

Jitka Danyiová - úklid Dačice

Naše firma se specializuje na čištění koberců a čalounění. Dále zajišťujeme úklidové služby na klíč - uklízíme firemní prostory i domácnosti do 50-ti km od Dačic. Provádíme rovněž mytí a čištění interiérů a exteriérů vozidel, a to suchou i mokrou cestou, nebo čištění wapkou. Úklidovými službami se zabýváme již 10 let. Svou práci odvádíme pečlivě a spolehlivě, máme řadu spokojených zákazníků.

Foist Jan - Úklidové práce

Činnost naší společnosti je zaměřena na úklidové práce pro firmy, ale i soukromé osoby, administrativní budovy, domácnosti. Zajišťujeme generální úklid budov, bytů, panelových domů, úklid po malířích, stavebních pracích, řemeslnících, úklid kanceláří, ordinací, skladů a průmyslových podniků, úklid společných prostor v domech, mytí oken a výloh, čištění koberců, čalouněného nábytku a mnoho dalšího.