• Detail firmy

Zbyněk Tichý

Základní popis

Výroba a renovace náhradních dílů pro kompresory. Prodej pístových a rotačních lamelových kompresorů, sušičů vzduchu či pneumatického nářadí.

Adresa

Dr. Nejedlého 237
250 87 Mochov

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15363619
Rok založení:  1998

Výrobky, činnosti

Prodej a servis kompresorů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 888 187
E-mail: tichy-zbynek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Tichý - Majitel

Telefon: +420 603 888 187
Další firmy v oboru

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

Jiří Mejzlík - Vybavení autoservisů

Specializujeme se na dodávky, servis a poradenství v oblasti kompletního vybavení autoservisů a pneuservisů. Zajišťujeme prodej zvedáků, vyvažovaček, zouvaček, geometrie, testovacích linek, myček kol, stříkacích kabin, kompresorů, tlakových čistících strojů, nářadí a dalšího vybavení pro autoservisy. Kompletní sortiment zboží naleznete v našem e-shopu.