• Detail firmy

Zbyněk Ševela

Základní popis

Provádíme instalace plynu, ústředního vytápění, podlahového vytápění, rozvodů vody, kanalizace včetně dodávky materiálu. Montujeme a dodáme ohřívače vody, radiátory, kondenzační kotle, odpady, vodoinstalace. Zednické práce a bytová jádra na klíč

Adresa

Hovorany 425
696 12 Hovorany

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68677421
DIČ:  CZ8006144311

Výrobky, činnosti

Provádíme instalace plynu, ústředního vytápění.

Provádíme instalace plynu, ústředního vytápění, podlahového vytápění, rozvodů vody, kanalizace včetně dodávky materiálu. Montujeme a dodáme ohřívače.

Kontaktní údaje

E-mail: sevelazbynek@seznam.cz
WWW: www.zbyneksevela.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Ševela - Majitel

Mobil: 607 818 367
Další firmy v oboru

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB