• Detail firmy

Zbyněk Pařízek

Základní popis

Velkoobchodní i maloobchodní prodej podložek pod SPZ či RZ a zakázkový potisk technologií UV. Nabídka 3D podložek

Adresa

Něvská 708/30
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75281406

Výrobky, činnosti

Autopodložky

Velkoobchodní i maloobchodní prodej podložek pod SPZ či RZ a zakázkový potisk technologií UV. Nabídka 3D podložek.

Kontaktní údaje

Mobil: info@autopodloz ky- spz .cz
Mobil: 732 416 606
WWW: www.autopodlozky-spz.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Pařízek . - Jednatel

Další firmy v oboru

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.