• Detail firmy

Zbyněk Mazánek

Základní popis

•nákup, prodej, velkoobchod-obuv •výroba obuvi, výroba polotovarů, nástřik podešví PUR •malosérie na technologii PUR •obchodní zastoupení

Adresa

Slovenského národního povstání č.p. 659
503 51 Chlumec nad Cidlinou

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41484231
DIČ:  CZ6511201554

Výrobky, činnosti

Velkoobchod obuv

výroba obuvi, výroba polotovarů, nástřik podešví PUR

Kontaktní údaje

E-mail: nikoo.chlumec@seznam.cz
WWW: www.nikoo.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Mazánek - Majitel

Telefon: +420 606 425 149
E-mail: nikoo.chlumec@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Richard Gulec

Zabýváme se prodejem dámského, pánského a dětského oblečení. Prodáváme rovněž obuv, kabelky, tašky a batohy. Navštivte náš e-shop, kde naleznete kompletní sortiment zboží. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že si z naší nabídky vyberete.

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.

Lukáš Kořínek

Specializujeme se na prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pánské pracovní oděvy, dámské pracovní oděvy, montérkové blůzy, montérkové kalhoty, pracovní oděvy pro kuchaře, pracovní haleny, pracovní kombinézy, pracovní holeňovou obuv, pracovní reflexní prvky, pracovní pláště, univerzální pracovní kalhoty, kuchařské rondony a zástěry.