• Detail firmy

Zbyněk Lazar s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej strojů pro zimní i letní údržbu silnic.

Adresa

Letiště Brno-Tuřany
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26917891

Výrobky, činnosti

Výroba

Traktorová radlice vzadu nesená, Traktorová ramenová sekačka,Prototypy hydraulických agregátů,Vrtáky na sloupky,Výroba mezirámů pro montáž nástaveb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 723 775
WWW: www.zbyneklazar.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zbyněk Lazar - Jednatel

Mobil: +420 725 607 080

Ing. Zbyněk Zelda - Jednatel

Martin Lorenz - Jednatel

Mobil: +420 603 172 126
Další firmy v oboru

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.