• Detail firmy

Zbyněk Havlíček

Základní popis

Autobazar ojetých vozů auto Havlíček. Autobazar Auto-Havlíček Vysočina. Autobazar ojetých vozidel, zánovních, referenčních vozů, SUV i Jeep automobilů. Autobazar Havlíček zajistí dovoz vozidel ze zahraničí. Garance původu na všechny vozy.

Adresa

Karlov 2170
594 01 Velké Meziříčí

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64274390
DIČ:  CZ7903304783
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autobazar ojetých vozů auto Havlíček

Autobazar ojetých vozidel, zánovních, referenčních, SUV i Jeep, automobilů. Autobazar Havlíček na Vysočině auta s garancí.

Kontaktní údaje

E-mail: zbynekhavlicek@gmail.com
WWW: www.auto-havlicek.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Havlíček - Majitel

Mobil: +420 777 854 925
E-mail: zbynekhavlicek@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VEGA TRUCKS s.r.o.

Zabýváme se servisem a pozáručním servisem nákladních automobilů a návěsů, prodáváme náhradní díly a doplňky. Měříme geometrii nákladních vozidel laserovým přístrojem. Nabízíme karosářské a lakýrnické práce. Dále vykupujeme a prodáváme nákladní vozy, tahače, vleky, dodávky a návěsy.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.