• Detail firmy

Zbyněk Fryč

Základní popis

Prodej, montáže a projekty bezpečnostní a signalizační techniky.

Adresa

Koterovská 5
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13893084
DIČ:  CZ6206051500
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  8

Výrobky, činnosti

Rozvody signálu TV a SAT

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 240 330
Mobil: +420 602 414 315
Fax: +420 377 244 356
E-mail: aret@aret.info.cz
WWW: www.aret.info.cz
Další firmy v oboru

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

AUTOELEKTRONIKA - Martin Štrobl

Jsme specialistou na opravy autoelektroniky. Provádíme veškeré opravy řídících jednotek, např. motorů, tachometrů, klimatizace, centrálního zamykání, ovládání oken, ABS, autorádií, zesilovačů antén, regulace topení a u některých typů vozidel rovněž přístrojových desek. Zaměřujeme se také na opravy dálkových ovládání a startovacích karet k vozidlům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

SKELDO s.r.o.

Specializujeme se na dodávání kabelových spojek a koncovek pro silové kabely, smrštitelné trubky a smršťovací trubky, opravné manžety, smršťovací rozdělovací hlavy, smrštitené pásky, smrštitelné a nesmrštitelné kabelové příslušenství, lisovací a šroubové spojovače, kabelové nože a ořezávátka, stříhací a lisovací nářadí, stříhání DIN lišt a kabelových žlabů, trasovací kolečka, cupalové podložky aj.