• Detail firmy

Zbyněk Bartoň

Základní popis

Naše společnost provádí: Elektrorevize – výchozí, pravidelné. Elektromontáže průmyslové, domovní, bytové, rodinné domy. Revize spotřebičů a nářadí. Měření poruch na kabelových sítích. Projektové dokumentace: INELS, EIB, EZS, PZS, EPS, CCTV.

Adresa

Dvacátého osmého pluku 483/11
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16152611

Výrobky, činnosti

Elektrorevize – výchozí, pravidelné

Naše společnost provádí: Elektrorevize – výchozí, pravidelné. Elektromontáže průmyslové, domovní, bytové, rodinné domy. Revize spotřebičů a nářadí. Mě

Kontaktní osoba

Zbyněk Bartoň - Majitel

Mobil: +420 603 575 779
E-mail: elbarton@volny.cz
WWW: www.elbarton.cz
Další firmy v oboru

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.