• Detail firmy

Závodný elektro

Základní popis

Odstraňování poruch rozvodu, spínacích míst, jistících prvků, stožárových rozvodnic.Likvidace neupotřebitelného materiálu.Pronájem plošin

Adresa

360 17
360 17 Čankov

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  491 87 830
DIČ:  CZ530627070
  • Služby

Výrobky, činnosti

veřejné a venkovní osvětlení

Odstraňování poruch rozvodu, spínacích míst, jistících prvků, stožárových rozvodnic.Likvidace neupotřebitelného materiálu.Pronájem plošin.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 569 603
Mobil: +420 602 440 096
Mobil: +420 724 350 622
E-mail: zavodny.j@seznam.cz
WWW: www.verejne-osvetleni-zavodny.cz/

Kontaktní osoba

Jozef Závodný - Majitel

Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.