• Detail firmy

ZATOMI s.r.o.

Základní popis

Výroba, dodávky a montáže dodatečného zateplení technických otvorů budov, třetím sklem. Konzultační a poradenská činnost v oblasti energetických úspor při vytápění budov. Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců.

Adresa

Lesní 1826
738 02 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25368656
Rok založení:  1997
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba, dodávky a montáže dodatečného

zateplení technických otvorů budov, třetím sklem. Konzultační a poradenská činnost v oblasti energetických úspor při vytápění budov.

Kontaktní osoba

Ing. Jan Tomčala - Jednatel

Další firmy v oboru

AP Sinfera s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku hutního materiálu, především svitkových plechů válcovaných za tepla a tlustých kvarto plechů v jakostech S235 a S355. Okrajově dodáváme profilovou ocel I, U, IPE, HEA, HEB, v tyčích a kulatiny. Nabízíme profesionální poradenství v hutnickém průmyslu.

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.