• Detail firmy

Záškoda velkoobchod, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme kopírovací, tabelační a faxové papíry, obálky, etikety, pořadače a lepicí pásky. Dále dodáváme balicí papíry a papírové pytle.

Adresa

Kpt. Jaroše 3722/40
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27669726

Výrobky, činnosti

Obálky, etikety

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 322 231
Fax: +420 567 306 047
E-mail: zaskoda@zaskoda.cz
WWW: www.zaskoda.cz

Kontaktní osoba

Karel Záškoda - Majitel

Mobil: +420 777 858 183
Další firmy v oboru

FEROPLAST spol. s r.o.

Naše společnost se již několik let věnuje výrobě drátěných programů. Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme firemní a propagační stojany, prodejní regály a jiných reklamní prvky. Dále se věnujeme výrobě košů, háků, polic, vozíků a dalších. Výrobky dodáváme vč. koleček, samolepek a cenových lišt. Zajišťujeme vše pro vybavení obchodů, skladů, obchodních sítí a řetězců.

Ing. Aleš Svoboda - TOPmedia

Specializujeme se na dodávky audiovizuální a prezentační techniky. Dodáváme projektory, plátna, interaktivní a prezentační tabule včetně příslušenství, výukové a prezentační tablety a vysoce kvalitní ozvučení zasedacích místností, sálů, poslucháren či učeben. Kompletní nabídku audiovizuální a prezentační techniky naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás!

Velkoobchod Vítovec s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej kancelářských potřeb, obalového materiálu, drogerie, úklidových prostředků, pracovních ochranných pomůcek, výtvarných a školních potřeb.