• Detail firmy

Záruba & Čepková, PWM s.r.o.

Základní popis

Naše společnost poskytuje ekonomické poradenství podnikatelům, kteří hledají investory, bankovní úvěry nebo dotační příspěvky. Sestavujeme firemní ekonomickou strategii, tak aby podnikání bylo efektivní. Rovněž pomáháme při prodeji firem.

Adresa

Na Strži 1702/65
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24701963
DIČ:  CZ24701963
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vyhotovení podnikatelského záměru.

Tento dokument vyžadují pro poskytnutí kapitálu podnikateli banky, venture investoři a poskytovatelé dotací.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 237 486
E-mail: zaruba@zcpwm.cz
WWW: www.zcpwm.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Záruba - Jednatel

Mobil: +420 602 237 486
E-mail: zaruba@zcpwm.cz
Skype: ondrej.zarubatc
Další firmy v oboru

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.

Bedfort Management Consultants, s.r.o.

Zabýváme se poskytováním personálním poradenstvím a pomocí při restrukturalizaci firem, řízení změn firemní kultury či procesního a personálního auditu. Poskytujeme individuální služby dle Vašich požadavků.