• Detail firmy

Zarmont, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zpracování daňových přiznání, účetnictví, mezd a vedení daňové evidence.Provádíme montáže zárubní a dveří včetně kování.

Adresa

Na Hliništi 2012/22
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28343182

Výrobky, činnosti

Nabízíme zpracování daňových přiznání, účetnictví,

Nabízíme zpracování daňových přiznání, účetnictví, mezd a vedení daňové evidence. mezd a vedení daňové evidence.

Kontaktní údaje

E-mail: zarmont@cbox.cz

Kontaktní osoba

. Křížek - Jednatel

Mobil: 777 984 122

. Křížková - Jednatel

Mobil: 603 555 099
Další firmy v oboru

JIHLAMAX, spol. s r.o.

Designové návrhy interiérů a výroba kuchyní, bytového a kancelářského nábytku na míru - Vysočina a Jihočeský kraj. Výrobní program firmy zahrnuje především kuchyňské linky, nábytek do předsíní, vestavěné skříně, dětské pokoje atd. Naší vzorkovou prodejnu nábytku naleznete v Jihlavě a eshop na www.jihlamax.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Truhlářství Hejda

Naše truhlářství má dlouholetou tradici. Zaměřujeme se na výrobu klasického i atypického nábytku na zakázku. Výrobní program firmy zahrnuje okna, dveře, kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské a studentské pokoje, předsíně, ale i jiný sortiment. Vyrábíme z masivu a dýhy, nabízíme rovněž nábytek v kombinaci dřevo + kov.

Petr Razima

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti účetní a daňové agendy. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování účetních závěrek, vedení mzdové a personální agendy, zpracování podkladů k daňovým přiznáním, kompletní analýzy hospodaření firem, služby zastupování klientů, ekonomické poradenství i odborné účetní poradenství.