• Detail firmy

ZAPRO PROFI s.r.o.

Základní popis

•zakružování profilů •zámečnická činnost lehkých svařenců do 1000 Kg •obrábění na soustruhu do max. ø 1350 mm •výroba přírub

Adresa

Osek nad Bečvou č. 10
751 22 Osek nad Bečvou

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29391890

Výrobky, činnosti

Zakružování profilů

Kontaktní údaje

E-mail: zapro@zapro.cz
WWW: www.zapro.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Dohnal - Jednatel

Mobil: +420 775 790 713
Další firmy v oboru

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.