• Detail firmy

Zapletal Martin

Základní popis

Prodej, poradenství, servis, prodej: - výpočetní, kancelářská technika - počítače - kopírky - faxy - tiskárny - scanery - programy pro vedení účetnictví - náplně - tonery - pásky do psacích strojů.

Adresa

Kratochvílova 128/41
750 00 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40293254

Výrobky, činnosti

Prodej, poradenství, servis, prodej:

výpočetní, kancelářská technika - počítače - kopírky - faxy - tiskárny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 738 447
Mobil: +420 777 009 971
Fax: +420 581 738 447
E-mail: martin.acer@volny.cz

Kontaktní osoba

Martin Zapletal - Majitel

Další firmy v oboru

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.

ELECTRON, spol. s r.o.

Naše společnost je dodavatelem technologií a materiálů pro signmaking, gravírování a velkoplošný tisk. Nabízíme řezací plotry, solventní tiskárny, textilní tiskárny, sublimační lisy, sublimační tiskárny, laserové řezací a značkovací systémy, velkoplošné gravírky a 3D gravírky.

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.