• Detail firmy

Západočeský STAVEX, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme veškeré stavební práce, novostavby, rodinné domy na klíč, rekonstrukce bytových jader a opravy.

Adresa

Trhanov 56
345 33 Trhanov

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18230504

Výrobky, činnosti

Novostavby, rodinné domy

Kontaktní údaje

E-mail: info@stavex-zpc.cz
E-mail: stavex@iol.cz
WWW: www.stavex-zpc.cz

Kontaktní osoba

Bohuslav Volfík - Jednatel

Mobil: +420 602 173 449

Ing. Ondřejka Forbergerová - Jednatel

Mobil: +420 724 124 293
Další firmy v oboru

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.