• Detail firmy

ZANEX s.r.o.

Základní popis

Prodáváme a montujeme podlahové krytiny,lina a PVC,marmoleum,koberce,plovoucí podlahy dřevěné i laminátové,dveře a zárubně.Renovujeme dřevěné podlahy

Adresa

Slovanská 1650/92
301 55 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26331900

Výrobky, činnosti

Prodej podlahových krytin

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 729 577
E-mail: prodejna.rokycany@zanex.cz
WWW: www.zanex.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Pittner - Jednatel

Mobil: +420 724 067 022

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.