• Detail firmy

ZAMZAM s.r.o.

Základní popis

Naše lékárna má pro vás připraven veškerý lékárenský sortiment, produkty přírodního léčitelství, dětskou kosmetiku, produkty dětské výživy, kosmetiku.

Adresa

Dreyerova 628/7
152 00 Praha 5 - Hlubočepy

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27211223
DIČ:  CZ27211223

Výrobky, činnosti

Zubní kartáčky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 817 928
Mobil: +420 777 289 289
E-mail: zamzam@email.cz

Kontaktní osoba

MUDr. Yassin Shaker - Jednatel

Mgr. Leona Shakerová - Jednatel

Další firmy v oboru

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

NATIG s.r.o.

Naše společnost je distributorem italské přírodní kosmetiky na bázi vodních řas GUAM. Dodáváme širokou škálu masážních olejů a krémů, bahenní zábaly, gely s mořskými řasami, vyhlazující a zpevňující krémy a mnoho jiného. Navštivte naše stránky a vyberte si z katalogů nabízených produktů.